Aktualności

Movme

Źródło: https://movme.eu/

Movme to innowacyjne rozwiązanie w zakresie zamawiania taksówek. Dzięki naszej aplikacji mobilnej możesz wygodnie zamawiać taksówki w atrakcyjnych, wybranych przez Ciebie cenach, na zasadzie licytacji. Aplikacja jest niezwykle łatwa i intuicyjna w obsłudze, a kierowcy, którzy jeżdżą taksówkami z ramienia naszej firmy, są licencjonowani.

Jak działa aplikacja taksówkarska Movme?

Sporym problemem w korzystaniu z taksówek są zróżnicowane, zależne od wielu czynników ceny przewozów, które nieraz są akceptowalne, a czasem zdecydowanie wygórowane. Kwoty te są zazwyczaj zależne od taryf przyjętych przez korporacje taxi. Zwykle zatem wiele osób waha się, czy korzystać z usług taxi, gdyż przejazd może być nieproporcjonalnie drogi w stosunku do przejechanej odległości.

Rozwiązaniem jest Movme, która oferuje nową metodę zamawiania taksówek. Nasza aplikacja działa na zasadzie licytacji. To Ty, zamawiając przejazd taxi, sam proponujesz kwotę, jaką jesteś w stanie zapłacić. Dzięki temu masz pewność, że dojedziesz do wybranego punktu za tyle, ile chcesz. Kierowcy jednak mogą zaproponować swoje kontroferty, aby znaleźć cenę, która zadowoli obie strony. Cena, po zaakceptowaniu przez kierowcę, nie może się zmienić. Dzięki temu bez względu na to, którą trasę wybierze kierowca, zapłacisz tylko zaakceptowaną cenę.

Sposób zamawiania taksówki w aplikacji Movme jest niezwykle prosty. Wystarczy, że podasz adres początkowy i docelowy, zaproponujesz cenę, która według Ciebie jest odpowiednia, i wybierzesz kierowcę, którego oferta najbardziej Ci odpowiada.

Dodatkowe udogodnienia

Z Movme zawsze jeździsz z licencjonowanymi taksówkarzami, co oznacza większe bezpieczeństwo, szybkość, niezawodność i komfort przejazdu. Za usługę możesz zapłacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Dodatkowo nasza aplikacja jest w pełni bezpieczna i intuicyjna – wszystkie dane są szyfrowane i bezpiecznie przechowywane, a interfejs i obsługa jest prosta i intuicyjna.