Bez kategorii

Dresy komplet

Jeżeli szukasz czegoś wygodnego do pracy w domu, nie odrzucaj dresu. Nieżyjący już Karl Lagerfeld mógł uważać, że spodnie dresowe są oznaką porażki, ale jest coś takiego w dopasowanej górze i spodniach – jak bielizna, krawiectwo i piżama – co sprawia, że całość wygląda tak pociągająco.

Styl Athleisure (na sportowo i wygodnie)

W ciągu ostatniej dekady moda była świadkiem rozwoju i wzrostu popularności stylu athleisure, ale obecnie to dres znajduje się w centrum uwagi. Po latach, w których dominowały zgrabne, obcisłe sylwetki, futurystyczne tkaniny i spodenki kolarskie, odzież sportowa wraca do korzeni. Wróć myślami do retro strojów na bieżnię i boisko, a zrozumiesz, o co chodzi: obszerny krój, wytrzymały dżersej i pętelkowa bawełna, trójkolorowe paski i wrzosowo-szare odcienie.

Dresy komplet, w swojej najbardziej klasycznej formie, jest tym, do czego obecnie zwraca się moda. Ale chociaż jest on idealny do wylegiwania się w domu, zaufaj nam, gdy mówimy, że będziesz chciała go nosić poza domem, gdy tylko skończy się zamknięcie. Spójrz tylko na Gildę Ambrosio, która wzbogaciła swój strój o diamentową biżuterię. Albo Thor Valdimars, który połączył ją z butami Bottega i kapeluszem. Jeanette Madsen preferuje łączenie dresu z dopasowanymi płaszczami i butami bojowymi, a Pernille Teisbaek lubi nakładać na niego marynarkę.

Dresy komplet – ciekawe stylizacje

Athleisure nie jest w Twoim guście? Nawiązania do stylu retro dają natychmiastowe punkty za styl, a dresy komplet Tory Sport jest nimi przesiąknięty. Wykonany z połyskującej elastycznej satyny w kolorze butelkowej zieleni i navy, dres z lejkiem i szerokie spodnie z szerokimi fałdami to ukłon w stronę lat siedemdziesiątych.

Jeśli nie wyobrażasz sobie noszenia odzieży sportowej, nawet gdy pracujesz w domu, dresy komplet Chinti & Parker z mieszanki wełny i kaszmiru przekona Cię, że jest inaczej. Wykończenia w tęczowe paski, zapięcie na suwak i kaptur nadają mu sportowy charakter, ale miękki materiał sprawia, że jest równie luksusowy, jak Twoja najlepsza dzianina.