Biznes

PROGRAM DO UMEBLOWANIA POKOJU

W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej skłonni skorzystać z pomocy projektanta czy architekta wnętrz w kwestii kompleksowego zagospodarowania przestrzeni swojego wnętrza. W takim przypadku bardzo często pojawia się zapotrzebowanie na stworzenie spójnej wizualizacji 3D, która będzie zawierała propozycję umeblowania danego pomieszczenia. Przy rosnącym zapotrzebowaniu na tego typu realizacje naturalnie pojawia się pytanie: jaki wybrać program do umeblowania pokoju?

Jeśli jesteśmy projektantami wnętrz i wykonujemy wizualizacje i projekty w znanym i lubianym przez nas programie, to nie ma potrzeby korzystania z osobnego oprogramowania, które byłoby dedykowane jedynie dla umeblowania pokoju. Obecnie większość programów dedykowanych na potrzeby aranżacji i projektowania wnętrz posiada rozszerzenia do tworzenia szczegółowych projektów z rozmieszczeniem mebli. Najważniejszą zaletą, która wynika z tego typu rozwiązań jest brak konieczności uczenia się na nowo obsługi skomplikowanego oprogramowania. Rozszerzenia, jakie pojawiają przy klasycznym oprogramowaniu są przede wszystkim intuicyjne, a ich interfejs opiera się na podstawowej wersji programu.

Archline to kompleksowy program do projektowania wnętrz, który posiada wbudowany edytor mebli. To zaawansowane rozszerzenie umożliwia parametryczne projektowanie mebli, a także sprawia, że tworzenie dowolnych mebli – nawet tych, które posiadają elementy miękkie – staje się proste i intuicyjne. Oprogramowanie zostało też wyposażone w rozszerzony moduł płytek, dzięki czemu użytkownicy zyskali możliwość układania płytek w dowolnych kształtach i konfiguracjach. Co najważniejsze, w razie potrzeby istnieje możliwość wykorzystywania w projekcie swoich modeli i obiektów.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem osobnego oprogramowania do umeblowania pokoju to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup kompleksowego rozwiązania do projektowania wnętrz. Rozwiązanie będzie porównywalne pod względem nakładu kosztów, a dla Ciebie stworzy możliwość prowadzenia zaawansowanych i w pełni profesjonalnych projektów.