Bez kategorii

Sprzedaż kruszywa drogowego

Na placu przed Twoją firmą bardzo się kurzy, kiedy podjeżdżają tam kontrahenci, pracownicy lub dostawcy? A może mieszkasz na dużej posesji, a do Twojego domu prowadzi polna droga i kiedy tylko podjeżdżasz pod budynek, to na suszące się na dworze pranie opada gruba warstwa kurzu spod Twoich kół? W tej sytuacji najlepiej by było przygotować jakoś plac lub drogę, ale kiedy myślisz o brukowaniu albo asfalcie i przeliczasz koszty, to wychodzi to bardzo drogo. Jest jednak inne rozwiązanie, które może Ci świetnie pomóc. W końcu w Polsce sprzedaż kruszywa drogowego z licznych kamieniołomów ma się bardzo dobrze, więc są one naprawdę bardzo atrakcyjne cenowo.

To rozwiązanie niedrogie i całkiem estetyczne

Kopalni kruszywa jest w Polsce pełno, więc możemy wybrać takie, które się nam po prostu podoba. Może to być zarówno tłuczeń bazaltowy, w którym połyskiwać będą na zielono niewielkie oliwiny, ale także dosyć drobny, kolorowy żwir albo grys. W zależności od wybranej przez siebie opcji, zapłacisz od 20 do 80 złotych za tonę, nie doliczając transportu. Dlatego właśnie ze względu na transport, dobrze jest wybrać sprzedaż kruszywa drogowego w swojej własnej okolicy, gdyż może on znacząco podnieść całościowe koszty inwestycji.

Sprzedaż kruszywa drogowego odbywa się w praktycznie wszystkich polskich województwach, także dotarcie do odpowiedniego punktu handlowego nie powinno stanowić większego problemu. Na miejscu możemy obejrzeć dostępny towar z bliska i wybrać ten, który będzie dla naszych celów najbardziej odpowiedni. Lepiej jednak wybierać materiał dosyć drobny, ponieważ grubsze kruszywa mogą odpryskiwać niebezpiecznie spod kół samochodów.